Vojenské objekty
 

Krycí označení: " Jasyr "

Podpovrchový objekt po SA s krycím názvem "Jasyr" v oblasti VVP Hradiště, v minulosti velmi významný. Ovšem přesný účel není dodnes spolehlivě objasněn. Největší kus práce na historii tohoto "spojovacího uzlu" (oficiální označení) odvedl náš člen "Míra" a díky tomu archiv VTaSS obsahuje velké množství jedinečných materiálů včetně filmového z roku 2003.
 

Krycí označení: " Krasočnyj "

Objekt s krycím názvem " Krasočnyj " byl vybudován v rámci akce " Javor 50 " jako jeden ze tří jaderných depotů na území tehdejší ČSSR pro účely SA.
 
 
 

Milovice

Fotogalerie ukazuje stav bývalého vojenského prostoru v roce 2008. Hodnocení využití majetku po SA je na každém z nás. Od každé budovy nebo areálu existuje předávací protokol, ve kterém jsou veškeré informace včetně technického stavu!
 
 

Muniční sklad

Náhodně objevený bývalý muniční sklad v lese mezi Žatcem a Louny.
 
 
 

Expedice T-7 - jedno velké překvapení

Někdy v polovině dubna letošního roku Míru poprosil kolega a kamarád W., jestli by s ním nepodnikl výpravu do jedné evropské země, kde se nachází poslední tři neprobádané speciální objekty po SA. Dlouho se nenechal přemlouvat a 30.4.2010 si sbalil maskáče, kanady a jel na letiště. Stav objektů, vzhledem k místu,  které společně navštívili, je jedno velké překvapení pro všechny z nás !
 
 
 
 
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na WebSnadno  |   Mapa stránek